Правила участі в практичних змаганнях

06 Февраль 2015 / В категории Новости

Правила участі в практичних змаганнях:

Протягом зазначеного часу учасник повинен приготувати і презентувати 2 порції кожної страви згідно номінації в індивідуальному подаванні.

Особлива увага під час оцінювання буде приділена оригінальності, кольору і творчій презентації.

СТРАВА ТРАДИЦІЙНОЇ ЯПОНСЬКОЇ КУХНІ SP 8

Учасник з індивідуальної форми участі готує на відведеному робочому місці  та представляє у демонстраційному залі

Надається 45 хв

Публічне приготування: Учасник має приготувати дві ресторанні страви на 1 персону (приготовлену двічі — для презентації та для дегустації журі) із власних продуктів (публічне приготування на території змагань).

q  На початку змагань кожний учасник отримує від організаторів набір обов’язкових  продуктів: соєвий соус, хрін.

q  Також надається додатковий набір продуктів: тунець блок саку, тигрові креветки з головою, молюск гребінець, рис для суші відварний, оцет рисовий, водорості Норі, качина грудка, борошно темпурне, соус Teriyaki, ікра летючої риби Тобікко, імбир маринований. Учасник має право використовувати й інші наведені вище інгредієнти для приготування страв.

ЗОЛОТИЙ  ШЕФ-КУХАР РОКУ  SP 9

Учасник з індивідуальної форми участі готує на відведеному робочому місці  та представляє у демонстраційному залі:

Клас А

Надається 120 хв

Публічне приготування: Учасник має приготувати три ресторанні страви: холодну закуску, основну страву та десерт на 1 персону (приготовлену двічі — для презентації та для дегустації журі) із власних продуктів (публічне приготування на території змагань). Страви, приготовлені публічно для презентації, повинні бути розміщені на демонстраційному столі. Учасник має надати короткий опис меню.

ЗОЛОТИЙ  КОНДИТЕР РОКУ  SP 10

Учасник  індивідуальної форми участі готує на відведеному робочому місці та представляє у демонстраційному залі:

Клас С

Домашнє завдання: кондитер до початку конкурсу (за 15 хв) на демонстраційному столі має представити на вибір: або ліпну фігуру з цукру, або виріб з шоколаду, або прикрашений святковий торт з ВИДІЛЕНИМ СЕГМЕНТОМ, щоб продемонструвати шарованість виробу.

Публічне приготування (90 хв):

Два види холодних десертів і 1 гарячу солодку страву (або навпаки) на 1 персону в індивідуальній подачі, приготовлених двічі — для презентації та для дегустації (публічне приготування на території змагань). Страви, приготовлені публічно для презентації, повинні бути розміщені на демонстраційному столі.

До уваги учасників! При використанні технологій, що потребують низьких температур для приготування (замороження), враховувати обмеженість часу номінації та площі холодильних камер.

 КОМАНДИ ШЕФ-КУХАРІВ  – ГРАН-ПРІ  SPT 1

команда готує на відведених робочих місцях  та представляє у демонстраційному залі:

Клас R “чорний ящик”.

Публічне приготування: упродовж 90 хв команда з трьох кухарів має приготувати та представити обід з трьох страв на 2 особи (приготовані двічі): холодну закуску, основну страву та десерт. Кожна команда отримує від організаторів набір продуктів, про який учасники дізнаються лише на початку змагання.

q  Також надається додатковий набір продуктів: сіль, цукор, олія, оцет, борошно. Страви, приготовлені публічно для презентації, повинні бути розміщені на демонстраційному столі розміром 0,5 м х 0,5 м. Команда має надати короткий опис меню.

Упродовж 20 хв від початку змагання голова кожної команди має подати на розгляд журі меню своєї команди. Журі буде оцінювати раціональність (доцільність) використання продуктів, які входять до складу меню, методи роботи, оригінальність, кулінарні вміння та знання кожної команди. Важливо використати якомога більше компонентів із запропонованого набору.

Критерії оцінювання практичних змагань

Презентація та інновації —  25 балів

Рецептурний склад — 25 балів

Правильна професійна підготовка  - 25 балів

Подавання  - 25 балів

____________________________________________

РАЗОМ 100 балів

 

Добавить комментарий

ВВЕРХ