Мероприятия

Заходи

Events

Veranstaltungen

Загрузка Мероприятия

Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

Чемпіонат України з кулінарного мистецтва (4-6.06.2019)

04.06.2019 - 07.06.2019

Стала відома дата проведення Чемпіонату України з кулінарного мистецтва. Захід організований однією з найчисельніших організацій кухарів втретє відбудеться у Києві.

4-6 черня 2019

Київ, Freedom

Чемпіонат проводиться з метою популяризації творчих досягнень у ресторанній сфері, втілення креативних ідей для розширення асортименту кулінарних страв та кондитерських виробів, підвищення рівня підготовки фахівців, відкриття та підтримка нових талантів

За звання кращих на Чемпіонаті України з кулінарного мистецтва будуть змагатись команди та індивідуальні учасники зі всієї України.

Як це було у 2019: В Киеве состоялся ll Чемпионат Украины по кулинарному искусству (фото 3 дня)

Свої навики та вміння кухарі та кондитери продемонструють у категоріях та номінаціях.

До складу журі чемпіонату ввійдуть відомі в кулінарній сфері українські та міжнародні судді.

Як це було у 2018: Победители Чемпионата Украины по кулинарному искусству 2018 (список)

Переможці змагань отримають дипломи, медалі та пам’ятні нагороди.

Оголошуємо про відкриту реєстрацію на участь у Чемпіонаті України з кулінарного мистецтва!

Увага! Реєстрація триває до 30.04.2019

* резерв (участь) у номінації проводиться за передоплатою 50%

* у рамках Чемпіонату пройде V щорічна сесія Асоціації шеф-кухарів України

* для діючих членів Асоціації участь в V сесії безкоштовно

Загальні правила для всіх учасників

– Індивідуальна форма участі

-У заявці обов’язково вказати «практичні змагання для професіоналів»

-Участь приймають учасники віком від 16 до 22 років (юніори) від 23 (професіонали)

-Кожен учасник може прийняти участь в одній або декількох номінаціях

-Учасники зобов’язанні виступати в професійному одязі( білий китель, ковпак (надають організатори заходу), фартух, брюки, спеціалізоване взуття, одноразові рукавички)

-Час участі у номінації чітко обмежений. За перевищення встановленого терміну приготування з учасників знімаються штрафні бали.

-Учасники змагань мають привезти з собою всі необхідні інгредієнти, кухонний інвентар та інше кухонне обладнання(сковорідки, міксери,каструлі…) необхідні для приготування та посуд для презентації. (учасник повинен заповнити акт вносу і виносу продуктів і інвентарю)

-Тарілка повинна бути біла, кругла, розмір не менше 28 діаметра.

-Робочі місця учасників будуть оснащенні обладнанням: робочий стіл, ванна мийна, індукційна плита(забороняється використовувати алюмінієвий посуд), пароконвекційна піч 1 на 2 особи. За необхідністю можна використовувати власну кухонну техніку.

-Всі учасники готують конкурсні зразки із власної продукції (інгредієнти не надаються організаторами).

-Дозволяються такі елементи декору: чіпси, мікрогрін, спонж, азот, сухий лід( мати з собою в спеціальних ємкостях), гелі, пудри.

-Не дозволяється використовувати: квіти, готові молекулярні елементи та декорації, які готуються менше 2 годин.

Примітки для попередньої підготовки:

1. овочі / фрукти — попередньо очисщені, але не приготовані

2. паста і тісто –попердьо підготоване, але не приготоване

3. риба / м’ясо — порційно і маринуване, але не

термічно оброблене і не начинене. Курятина може бути без кісток, але не нарізана.

-Все устаткування та інгредієнти повинні бути приготовленні на робочому місці за 15 хвилин до початку змагання.

-Журі будуть приділяти особливу увагу гігієні та чистоті робочого місця.

-Протягом зазначеного часу учасник повинен приготувати та презентувати 2 порціїї кожної страви згідно номінації в індивідуальному поданні.

-Через 15 хв після закінчення конкурсного часу, робоче місце повинно бути прибранне.У випадку, якщо учасник не прибирає робоче місце за визначений час, з нього знімаються бали або дискваліфікують.

-Для презентації всіх виробів надається демонстраційний стіл 0,5 м*0.5м.

-Особлива увага буде приділена оригінальності кольору і творчій презентації.

-Учасники практичних класів повинні зареєструвати свою присутність в організаторів не пізніше, ніж за годину до початку номінації, вхід для учасників буде в корпусі .

– 13 травня відбудеться зібрання учасників Чемпіонату. Присутність ОБОВ’ЯЗКОВА. Графік зібрань буде викладено на сайті Асоціації шеф-кухарів України.

Реєстрація: учасники повинні заповнити заявку в формі регістрації https://docs.google.com/forms/d/1cmY9hU99nbfd9bTp5dAHEmOnHX3ktuLnjJJ8IJtljlQ/edit до 30.04.2019 року.

Номінації професіоналів (від 23 років)

Номінації

Умови

Вартість

СТРАВА СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ КУХНІ Учасники номінації можуть використовувати давні техніки приготування національних страв, поєднуючи із сучасними технологіями та власним авторським стилем Надається 45 хв на підготовку, приготування і презентацію однієї страви на 2 порції в індивідуальному подаванні (одна порція презентується для журі а інша на демонстраційний стіл для публічної презентації).Учасник повинен дати назву страві і короткий опис(інгредієнти та використанні технології приготування). Через 15 хв після закінчення конкурсного часу, робоче місце повинно бути прибране.У випадку, якщо учасник не прибирає робоче місце за визначений час, з нього знімаються бали або дискваліфікують. 800
ОСНОВНА СТРАВА З ПТИЦІ У номінації оцінюється креативний підхід, нестандартна подача та смакові варіації кухара.Надається 45 хв на підготовку, приготування і презентацію однієї страви на 2 порції в індивідуальному подаванні(одна порція презентується для журі а інша на демонстраційний стіл для публічної презентації).Учасник повинен дати назву страві і короткий опис (інгредієнти та використанні технології приготування).Через 15 хв після закінчення конкурсного часу, робоче місце повинно бути прибране.У випадку, якщо учасник не прибирає робоче місце за визначений час, з нього знімаються бали або дискваліфікують. 800
ОСНОВНА СТРАВА З М’ЯСА Номінація для тих, хто прагне продемонструвати власні напрацювання, базові знання у роботі з продуктом та нестандартні смакові рішенняНадається 45 хв на підготовку, приготування і презентацію однієї страви на 2 порції в індивідуальному подаванні( одна порція презентується для журі а інша на демонстраційний стіл для публічної презентації). Учасник повинен дати назву страві і короткий опис(інгредієнти та використанні технології приготування). Через 15 хв після закінчення конкурсного часу, робоче місце повинно бути прибране.У випадку, якщо учасник не прибирає робоче місце за визначений час, з нього знімаються бали або дискваліфікують. 800
ОСНОВНА СТРАВА З РИБИ У номінації учасники мають показати знання технологій світової гастрономії, власний стиль та вміння створювати цікаві смакові композиції стравНадається 45 хв на підготовку, приготування і презентацію однієї страви на 2 порції в індивідуальному подаванні ( одна порція презентується для журі а інша на демонстраційний стіл для публічної презентації). Учасник повинен дати назву страві і короткий опис(інгредієнти та використанні технології приготування). Через 15 хв після закінчення конкурсного часу, робоче місце повинно бути прибране. У випадку, якщо учасник не прибирає робоче місце за визначений час, з нього знімаються бали або дискваліфікують. 800
РЕСТОРАННІ ДЕСЕРТИ Номінація розкриває творчий талант кухарів та кондитерів, оцінюється майстерність, складність, смакові якості та авторська подача. Надається 45 хв на підготовку, приготування і презентацію однієї страви на 2 порції в індивідуальному подаванні( одна порція презентується для журі а інша на демонстраційний стіл для публічної презентації).Учасник повинен дати назву страві і короткий опис(інгредієнти та використанні технології приготування).Через 15 хв після закінчення конкурсного часу, робоче місце повинно бути прибране.У випадку, якщо учасник не прибирає робоче місце за визначений час, з нього знімаються бали або дискваліфікують. 800
ЗОЛОТИЙ ШЕФ-КУХАР 2019 РОКУ Одна з найскладніших та найцікавіших номінацій. Учасники демонструють авторський стиль, подачу, власні напрацювання , а також знання технік та технологій кулінарії. Кухарі готують 3 ресторанні страви: холодну закуску, основну страву та десерт на 1 персону(приготовлену двічі — для презентації та для дегустації журі) із власних продуктів (публічне приготування на території змагань). Страви, приготовлені публічно для презентації, повинні бути розміщені на демонстраційному столі. Учасник має надати короткий опис меню.Для приготування надається 120 хв.Через 15 хв після закінчення конкурсного часу, робоче місце повинно бути прибране.У випадку, якщо учасник не прибирає робоче місце за визначений час, з нього знімаються бали або дискваліфікують. 1800
КОМАНДИ ШЕФ-КУХАРІВ ГРАН ПРІ У номінації візьмуть участь команди, для яких важливий драйв експромту, адже про набір продуктів з яких готуватимуть учасники конкурсні страви, вони дізнаються лише на початку змагання Публічне приготування: упродовж 90 хв команда з двох кухарів має приготувати та представити три страви (приготовлену двічі — для презентації та для дегустації журі): холодну закуску, основну страву та десерт.Кожна команда отримує від організаторів набір продуктів, про який учасники дізнаються лише на початку змагання.Упродовж 10 хв від початку змагання голова кожної команди має подати на розгляд журі меню своєї команди. Журі буде оцінювати раціональність (доцільність) використання продуктів, які входять до складу меню, методи роботи, оригінальність, кулінарні вміння та знання кожної команди. Важливо використати якомога більше компонентів із запропонованого набору.Також надається додатковий набір продуктів: сіль, цукор, олія, оцет, борошно. Страви, приготовлені публічно для презентації, повинні бути розміщені на демонстраційному столі розміром 0,5 м х 0,5 м.Команда має надати короткий опис меню.Закуска презентується через 30 хв після початку, основна страва чере 60 хв, десерт через 85 хв. 1200

Номінації юніорів (від 16 до 23 років)

Номінації Умови Вартість
СТРАВА СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ КУХНІ (юніори) Учасники номінації можуть використовувати давні техніки приготування національних страв, поєднуючи із сучасними технологіями та власним авторським стилем Надається 45 хв на підготовку, приготування і презентацію однієї страви на 2 порції в індивідуальному подаванні (одна порція презентується для журі а інша на демонстраційний стіл для публічної презентації).Учасник повинен дати назву страві і короткий опис(інгредієнти та використанні технології приготування).Через 15 хв після закінчення конкурсного часу, робоче місце повинно бути прибране.У випадку, якщо учасник не прибирає робоче місце за визначений час, з нього знімаються бали або дискваліфікують. 700
ОСНОВНА СТРАВА З ПТИЦІ (юніор) У номінації оцінюється креативний підхід, нестандартна подача та смакові варіації кухара.Надається 45 хв на підготовку, приготування і презентацію однієї страви на 2 порції в індивідуальному подаванні(одна порція презентується для журі а інша на демонстраційний стіл для публічної презентації).Учасник повинен дати назву страві і короткий опис (інгредієнти та використанні технології приготування).Через 15 хв після закінчення конкурсного часу, робоче місце повинно бути прибране.У випадку, якщо учасник не прибирає робоче місце за визначений час, з нього знімаються бали або дискваліфікують. 700
ОСНОВНА СТРАВА З М’ЯСА (юніори)
Номінація для тих, хто прагне продемонструвати власні напрацювання, базові знання у роботі з продуктом та нестандартні смакові рішенняНадається 45 хв на підготовку, приготування і презентацію однієї страви на 2 порції в індивідуальному подаванні( одна порція презентується для журі а інша на демонстраційний стіл для публічної презентації). Учасник повинен дати назву страві і короткий опис(інгредієнти та використанні технології приготування). Через 15 хв після закінчення конкурсного часу, робоче місце повинно бути прибране.У випадку, якщо учасник не прибирає робоче місце за визначений час, з нього знімаються бали або дискваліфікують. 700
ОСНОВНА СТРАВА З РИБИ (юніори) У номінації учасники мають показати знання технологій світової гастрономії, власний стиль та вміння створювати цікаві смакові композиції страв. Надається 45 хв на підготовку, приготування і презентацію однієї страви на 2 порції в індивідуальному подаванні ( одна порція презентується для журі а інша на демонстраційний стіл для публічної презентації). Учасник повинен дати назву страві і короткий опис(інгредієнти та використанні технології приготування).Через 15 хв після закінчення конкурсного часу, робоче місце повинно бути прибране. У випадку, якщо учасник не прибирає робоче місце за визначений час, з нього знімаються бали або дискваліфікують. 700
ЗОЛОТОЙ ШЕФ-КУХАР 2019 РОКУ (юніори)
Одна з найскладніших та найцікавіших номінацій. Учасники демонструють авторський стиль, подачу, власні напрацювання , а також знання технік та технологій кулінарії. Кухарі готують 3 ресторанні страви: холодну закуску, основну страву та десерт на 1 персону(приготовлену двічі — для презентації та для дегустації журі) із власних продуктів (публічне приготування на території змагань). Страви, приготовлені публічно для презентації, повинні бути розміщені на демонстраційному столі. Учасник має надати короткий опис меню.Для приготування надається 120 хв.Через 15 хв після закінчення конкурсного часу, робоче місце повинно бути прибране.У випадку, якщо учасник не прибирає робоче місце за визначений час, з нього знімаються бали або дискваліфікують. 1700

Телефони для додаткової інформації: +380 (67) 272 63 62, +380 (93) 758 23 27

Подробиці

Початок:
04.06.2019
ЗАКІНЧЕННЯ:
07.06.2019
Событие рубрика:

Організатор

Ассоциация Шеф-Поваров Украины
Телефон:
+38067 282 63 62, +380 (93) 758 23 27, +380(73)170 54 67
ЕЛЕКТРОННА ПОШТА:
chef.kiev.ua@gmail.com

поділитися в соц мережі