ABRIKOS

партнеры Description

Компанія «АБРИКОСА ГРУП» – провідний український виробник одягу для ресторанів і готелів. До 2016-го року компанія працювала тільки в сфері B2B і справила уніформу і текстиль для більш ніж 5000 підприємств малого, середнього і великого бізнесу HORECA.

Останні кілька років виник великий попит з боку приватних покупців – кухарів і шеф-кухарів. Тому була створена торгова марка ABRIKOS. Сьогодні одяг і головні убори ABRIKOS можна придбати у фірмовому інтернет-магазині а також в шоу-румі компанії.

КЛАСИЧНА БАЗОВА КОЛЕКЦІЯ ABRIKOS – це строгість ліній, висока якість пошиття і фурнітури, можливість вибору з восьми базових квітів і більше ста моделей різного одягу.

ПРЕМІУМ КОЛЕКЦІЯ створюється два рази в рік, спеціально для покупців сегмента ЛЮКС. Вона крім найвищої якості пошиття ще й враховує найостанніші світові модні тренди.

КОЛЕКЦІЯ ПРИНТІВ стартувала в 2019-му році. Включає в себе яскраву харизматичну одяг з принтами для таких же яскравих особистостей. Ексклюзивні малюнки створюються спеціально для бренду ABRIKOS світовими та українськими художниками-ілюстраторами.

Головні цінності компанії:

  1. чути свого покупця.
  2. удосконалювати свій сервіс щохвилини.
  3. поєднувати високу якість з креативністю.

Сайт компанії: abrikos.group

Адреса: Київ, вул. Дружківська 10

Тел.:+38 (068) 415 36 99, +38 (050) 678 99 14, +38 (063) 408 04 28

ABRIKOS в соц. мережах

Facebook | Instagram


назад до партнерів