AL-GROUP – смачна подача вашого бізнесу!

AL-GROUP – смачна подача вашого бізнесу!

партнеры Description

AL-GROUP – ексклюзивні підбірки і оперативні рішення для вашого закладу, 48 000 позицій асортименту для чіткого попадання в концепцію ресторану; англійська якість бренду Genware, а також, індивідуальні вироби з дерева Wood4Food!

AL-GROUP – індивідуальний підхід до кожного клієнта!

З 2012 року компанія розвиває власне виробництво виробів з дерева Wood4food. Це стильний посуд і аксесуари за індивідуальним замовленням клієнта.

Також AL-GROUP офіційно представляє такі світові бренди як Urbanbar, АМТ, La Rocher, RAK Porcelain, Cosy & Trendy, Krosno, Pintinox і багато інших перевірених часом марок.
Компанія входить в п’ятірку лідерів ринку в сегменті HoReCa, має сотні успішно реалізованих проектів, індивідуальний підхід до кожного закладу та своєчасну доставку!

Співробітники компанії чітко розуміють клієнта, грамотно і оперативно пропонують варіанти концептуальних добірок посуду, а також, цікаві за ціною, якістю та ідейного рішенням альтернативи. Вдале співвідношення ціни і якості продукції дає можливість замовнику раціонально підійти до освоєння бюджету.

Познайомтеся з асортиментом компанії, виберіть посуд для опрацювання меню, зробіть добірку для свого закладу, зателефонувавши менеджеру, який організовує трансфер в SHOW ROOM в зручний для вас час.

З 2016 року є ексклюзивним представником англійського бренду Genware, який широко представлений по всій Європі, Великобританії та Ірландії і є trendsetterom в сфері HoReCa.

Genware – це динаміка, інновації, креатив, цікаві, затребувані ринком рішення.

Замовити трансфер в SHOW ROOM можна за телефонами компанії.

Сайт компанії: www.al-group.com.ua

Адреса: м Київ, вул. Закревського 15, оф.22

Тел.: (097) 918-03-32; (044) 353-43-33

AL-GROUP кращі ідеї, які зроблять ваш заклад популярним і впізнаваним!

AL-GROUP в соц. мережах

Facebook | Instagram | YouTube


назад до партнерів