CustomHeat

партнеры Description

Бренд «CustomHeat» – це особлива гордість СП «Контакт».

Українсько-амерінская компанія, ось уже 21 рік славиться якістю і різноманітністю що поставляється нею професійного технологічного устаткування і кухонного інвентарю провідних виробників Америки, Європи та Азії, в 2011 році організувала і власне виробництво на території України.

«CustomHeat» – це потужний завод, який виробляє професійне газове і електричне обладнання для професійної кухні.

Більше 100 різновидів високотехнологічного обладнання призначене для організації безперебійної, ергономічними і прибуткової роботи кухні, будь то домашня або професійна кухня, кафе супермакета або висока кухня престижного ресторану.

Продукція CustomHeat призначена не тільки тим, хто досконало опанував мистецтвом приготування страв високої кухні і вишуканих кондитерських виробів, кулінарії та хлібопечення, грільярдьенам і піццмейкерам, але перш за все власникам закладів HoReCa і бізнесменам, які бажають оптимізувати свій бізнес.

«Все що Вам необхідно і нічого зайвого!» – девіз і принцип роботи CustomHeat зі своїми клієнтами, які вже по достоїнству оцінили високотехнологічне, економічне і універсальне обладнання українського виробника.

Сайт компанії: customheat.com.ua

Адреса: вул. Академіка Філатова, 5/2, м Одеса, 65080, Україна

Тел.: +380(48) 702-82-80, +380(482) 34-16-00

CustomHeat в соц. мережах

Facebook


назад до партнерів