ТОВ-СРП «Осетр»

партнеры Description

Товариство з обмеженою відповідальністю — сільськогосподарське рибоводне підприємство «ОСЕТР»
Риба вирощується під контролем висококваліфікованих спеціалістів. Підприємство має власний сучасний переробний цех. На підприємстві впроваджено систему управління безпекою харчових продуктів та сертифіковано на відповідність вимогам міжнародного стандарту FSSC 22000. Зареєстровано в CITES та FDA ( Food and Drug Administration, USA).

Навколо чорної ікри сформована гастрономічна субкультура, така ж, як навколо вин, сигар, кон’яків тощо.

Чорна ікра- це унікальний продукт, який став легендою за свої поживні властивості. Це найбільш збалансований за своїм хімічним складом делікатес.

Осетрову ікру можна розглядати, як відмінний загальнозміцнюючий та профілактичний засіб. Вона містить практично всі елементи, необхідні для нормального розвитку людського організму, вітаміни В,С,Е,РР, D, поліненасичені омега-3 і омега-6 жирні кислоти, а також безліч мінералів, таких як магній, цинк, кальцій, йод,натрій,кремній, залізо та ін.

Осетрова ікра- джерело високоякісного та легко засвоюваного білка, це засіб збереження молодості. Вона активізує виробництво шарами шкіри білка колагену. Чорна ікра являється сильним афродизіаком.

Сайт компанії: osetr.co

Адреса: 08720, м. Українка, вул. Промислова, 8

Тел.: +3 8 (098) 468-88-88, +3 8 (096) 100-45-72

OSETR в соц. мережах

Facebook


назад до партнерів