САМоГОНна ресторацiя — партнер Чемпіонату України з кулінарного мистецтва

САМоГОНна ресторацiя — партнер Чемпіонату України з кулінарного мистецтва

Новости

Мережа колоритних закладiв «САМоГОНна ресторацiя» — це унiкальне гастрономiчне явище на територiї Захiдної України, вiдоме далеко за межами нашого регiону та країни в цiлому.

Улюблене мiсце вiдпочинку для гостей зi всiх куточкiв нашої держави та iноземних туристiв.

Формула успіху проста та складна водночас – архітектурна атракція у поєднанні з кулінарною феєрією, помножена на виняткову любов та повагу до кожного Гостя.

Місія Компанії – перетворити ресторанне харчування та відпочинок у справжню високу гастрономічну культуру.

Основною перевагою є комплексне поєднання найкращих продуктів (з власних фермерських угідь), розмаїття авторських кулінарних шедеврів з меню, унікальної архітектури (за кращими традиціями іспанського архітектора Гауді), професійної команди рестораторів, поварів та офіціантів.

Лице Компанiї складає цiлий ряд харизматичних та дивовижних, у всiх значеннях цього слова, відпочинкових об’єктів.

До них вiдносяться наступні заклади міста Тернополя: музейна ресторацiя «Старий млин» (2003), пивоварна ресторацiя «Ковчег» (2012), пастерiя «Фламiнго» (2010) та пiцерiя «Фламiнго» (1996), сушi-бар «Каламбур» (2008), а також у Буковелі – садиба «Грибова хата» (2009).

Окремим напрямком проходить славнозвісна «Фермерська крамниця», що презентована в усіх закладах натуральною продукцією з власних фермерських угiдь без ресторанної націнки. Кожнiй з ресторацiй притаманний власний характер та iндивiдуальнiсть, неповторна атмосфера i стиль.

поділитися в соц мережі

назад до новин