Шефи Асоціації шеф-кухарів України у Постійному представництві України в Женеві готували страви сучасної української кухні

Шефи Асоціації шеф-кухарів України у Постійному представництві України в Женеві готували страви сучасної української кухні

Репортажи, События

У Постійному представництві України в Женеві було проведено урочисте прийняття з нагоди 28-ї річниці незалежності України.

До української дипломатичної установи завітали численні представники розташованих у Женеві міжнародних організацій, женевського дипломатичного корпусу, а також кантональної й муніципальної влад Женеви та місцевої української громади.

Звертаючись до присутніх, Постійний представник України в Женеві Yurii Klymenko наголосив, зокрема, що цьогорічні президентські та парламентські вибори підтвердили прагнення українців до мирного, процвітаючого й демократичного майбутнього та налаштованість нашої країни на швидке втілення амбітної програми реформ.

Постпред висловив вдячність міжнародній спільноті та українській громаді за виявлені солідарність й підтримку в захисті територіальної цілісності та суверенітету України, сприяння в належній протидії існуючим викликам, з якими зіштовхується наша країна, а також закликав до поглиблення співпраці з нею.

Під час прийняття гостей частували стравами традиційної української кухні в сучасному виконанні Ігор Брагін, Олексій Повторейко, Михайло Калашніков, члени Ассоціації шеф-кухарів України.

поділитися в соц мережі

назад до новин