Спікери II фестивалю кухарів BEST CHEF: Михайло Гросуляк

Спікери II фестивалю кухарів BEST CHEF: Михайло Гросуляк

Новости, События

Друзі, представляємо вам спікера фестивалю кухарів Михайла Гросуляка – тернопільського ресторатора, його заклади увійшли в 100 найоригінальніших ресторанів світу.

Михайло Васильович Гросуляк – один із перших рестораторів, який ще в 90-х роках на теренах Тернопільської області , почав розвивати власну мережу ресторанів.

Сьогодні мережа колоритних закладів «САМоГОНна ресторація» поєднує шість унікальних закладів харчування – п’ять в Тернополі та один в Буковелі, кожен з яких має свою індивідуальну концепцію та меню.

Окрім того, при ресторанах діють фермерські крамички, де кожен зможе придбати натуральну продукцію виготовлену власноруч.

Один із засновників «Клубу галицької кухні» у 2013 році. У 2015 році заклади мережі фіналісти найпрестижнішої ресторанної премії «Соль» у номінаціях:»Найкращий ресторан української кухні» — Грибова хата, Старий Млин, «Найкращий пивний ресторан» — пивоварна ресторація «Ковчег».

Завдяки старанням Михайла Васильовича його заклади учасники Всеукраїнського рейтингу «Топ 100 кращих ресторанів України», переможці місцевої рейтингової премії «Народний бренд», а також «Ковчег» визнано дним з найдивніших ресторанів світу за версією канадського телебачення.

Пан Михайло бере активну участь у розвитку Тернополя, як туристичного Файного міста. Він учасник громадської організації «Гільдія рестораторів Тернопільщини».

У 2017 році організатор встановлення рекордів України: «Найбільший о’бєм ухи в одному казані», «Найдовший торт-вишиванка», «Найдовша ковбаса в Україні».

Дрес-код фестивалю: кухарський кітель

Слідкуйте за новинами та оновленнями

Реєстрація за тел: +380672726362; +390937582327

поділитися в соц мережі

назад до новин