Про наші консалтингові ресторани: Varenyky International, Львів

Про наші консалтингові ресторани: Varenyky International, Львів

Точка зрения

І ще один заклад наших друзів, з якими познайомилися в Crab`s burger. Ми вже раз прийшли “інкогніто”, коли тестували хінкалі, тільки ще не встигли опублікувати про це статтю. А тут нас запросили на дегустацію фірмової страви “Гречаник” у Varenyky International.

Звісно, ми вирішили висловити враження… Чи вони зможуть знову нас так само вразити, як і минулого разу? Перевіримо.

Заклад ставить акцент на всіх можливих видах вареників. Наприклад, пельмені фрі, равіолі, (радикальні) чорні вареники або чебуреки з печі (не в олії).

Фірмовою стравою тут є Львівський Гречаник (вареник з гречаної муки, запечений у печі, з різними начинками).

Заклад дуже маленький. Атмосфера кращого фастфуду. Це бажано. Сама концепція передбачає швидке приготування і ротацію клієнтів. Це і єдиний варіант, коли всього вміщається три столики та барна стійка.

Нам зате розказали, що є плани зробити масштабний літній майданчик на 60 місць. Щиро кажучи, важко уявити, де він має поміститися, але було так сказано, що й сумнівів не зосталося ;)

Концепція мені подобається. Взагалі вважаю, що у нас ганебно нехтують українською кухнею. Пам’ятаю в студентські часи слухали на семінарі від бізнесменів, які відкривали мережу Челентано, що українська кухня не підходить ні на швидке приготування, ні для туристів. Швидко після того вони відкрили Пузату Хату. Я з такою думкою не погоджуюся. Чому “Равіолі” крутий, а “Вареник” має імідж бюджетної їжі, яка створена для того, щоб бути ситим, а не щоб нею насолоджувалися? Не думаю, що різниця між вареником і равіолі настільки суттєва, аби викликати настільки різні реакції. Тому у Varenyky International я знайшов нарешті місце, де можна наочно це довести.

От в мене завжди виникало питання, куди повести іноземців скуштувати українську кухню: в Пузату ж не поведу їх, а Міжнародний вареничний фонд – дно. Тому це було проблемою.

Хіба йти в Криївку, але ті черги і шоу – не для місцевих. Тепер з’явився цікавий заклад, куди не соромно завести друзів із-за кордону, бо дизайн інтер’єру дуже сучасний і взагалі не перегукується з шароварщиною Пузатої хати, а навпаки достатньо хіпстерський, в стилі сучасної культури.

Особливо для молодих туристів Varenyky International – то, що треба. Беремо 4-5 різних порцій і пробуємо. Те, що тісто то червоне, то зелене, то чорне надає йому модерного шарму.

Плюс закладу у швидкому приготуванні, безлімітка солодких водичок PEPSI за 35 грн, смачний (фасований у пляшках) узвар та морс, привітний персонал і чистота. Крім вареників є і сніданки, салати та солодка випічка. Діє доставка.

Вареники сподобались, тісто ідеально збалансоване, начинка смачна.

Загалом, традиційно смачні вареники. Не скажу, що щось таке супер-пупер, але це ж вареники, головне, щоб вони смакували так, щоб не думати: “А що ж із ними таке?”. Традиційний смак, проте зовсім не традиційний вигляд. Розумійте, як хочете :) Жартую :) Насправді вони кольорові. Ось де та “ізюминка” цих вареників. Можливо, це і не новий підхід, зате свіжий! Найбільше сподобались з картоплею і з м’ясом.

Щодо гречаників, то вони візуально відрізняються від тих, до яких більшість звикли. Він, звісно, нагадує вареник, та й на подачу грошей не пожаліли: від тарілки у формі півкруга, до упаковки в стилі піци, щоб взяти з собою все гарно. Тісто – мішанина гречаного та пшеничного борошна. Начинка містить гречку (а як інакше? ) + компонент на вибір. Випікається в духовці. Нам найбільше сподобалися гречаники зі шпинатом та сиром і, на диво, ще яблучний. Загалом, гречаник трішки здавався слабо соленим і суховатим. Нам бракувало якогось соусу або, ще краще, зеленого салату. Хоча це можна замовити тут без проблем.

Гречаник – найбільш неоднозначий гравець в меню. Почну з того, що я корінний львів’янин і ніколи не чув про гречаник. Бабця пече гречаний пиріг, але то зовсім інше. Ця штукенція щонайменше викликала в мене зацікавлення. Скуштували всі “солені” з меню і “солодкий” з яблуками, хоча тісто можна вважати швидше нейтральним. Повернувся б однозначно на сирний зі шпинатом і на десерт із яблуками. Як вже Юра сказав, хочеться чогось свіжо-мокрого до нього, особливо, до країв, бо вони, як в піці, виходять сухі і без начинки. Соус на основі натурального йогурту – було б ідеально. І взагалі, він може конкурувати з піцою, бо наїстися ним більше, ніж можливо. Навіть тим, що вважається “малим” в меню. І ціна дуже навіть прийнятна, як на район Площі Ринок.

З напоїв, крім вище згаданого, є розливне пиво та домашні алкогольні настійки. Загалом, можна сказати, що Varenyky International варті візиту, коли хочеться у неформальній обстановці перекусити або ж познайомити туристів із нашою національною стравою у прямому порівняні з інтернаціональними еквівалентами. Також це гарний варіант, щоб замовити собі обід в офіс. Рекомендуємо!

Підсадний Юрій, за маріалами streetfood.in.ua

поділитися в соц мережі

назад до новин